Toptan Kamp Çantası

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları, Çanta tasarım, Kolonlu ve Cırtlı Çantalar, Spor Suni Deri, D Valiz, Spor kumaş çantalar. İp Taşıma ve Mat taşıma bölmeli çanta, Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Çanta, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Toptan Kamp Çantaları

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Kamp çantalarını, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Toptan Kamp Çanta

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı çanta tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 


Toptan Kamp Çantası

Kamp çantaları genellikle yazlık ve kışlık olarak ayrılmaktadır. Uzun süreli seyahatlerinizde kullanabileceğiniz çanta türleridir. Genellikle doğa tutkunu insanların tercihi olup doğanın zorlu şartlarına uyum sağlayan çantalar tercih ederler. Uzun süreli doğa yürüyüşlerinden kaynaklanan sırt ağrılarına ve bel ağrılarına neden olmaması açısından askılarda mutlaka ped kullanılmalıdır, ayrıca kamp çantalarında mat taşıma ve ip taşıma bölmeleri de olmak zorundadır. Waterproof yani su geçirmez kumaş kullanılması ile beraber fermuar yerlerinden dolayı su alabilecek çantalarda ekstra olarak yağmurluk kullanılmalıdır. 

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.