Toptan Kalemlik

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları, Eva, Pvc Kalemlik, Kalemlik tasarım, Resimli, Baskılı Kalemlikler Doğada Çabuk kaybolabilen kumaş, Cepli Kalemlik, Cırt ve Fermuar detayları, Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Kalemlik, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Kalemlik Cüzdanlar

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Kalemlikleri, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Kalemlik Taşıma Çantaları

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı kalemlik tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 


Kalemlikler

Kalemlikler genellikle okul öğrencileri için kullanım alanı sağlasa da farklı olarak bir çok alanda da kullanılmaktadır. Örneğin ressamların da fırçaları vb. gibi kullanmakta olduğu çanta türevleridir. Bunun yanı sıra kişisel bakım ürünlerinin de kullanım alanı yaratmasından kaynaklı kullanılabilir. Resimli, Baskılı, eva, çocuk kalemlikleri gibi bir çok farklı çeşitleri vardır. 

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.