Toptan Evrak ve Dosya Çantası

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları,Çanta tasarım, Kolonlu ve Cırtlı Çantalar, El çantaları, dosya çantaları, Evrak Çanta. Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Çanta, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Toptan Evrak Çantaları

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Evrak ve Dosya çantalarını, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Toptan Evrak Sırt Çanta

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı çanta tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 


Toptan Dosya El Çantası

Dosya ve Evrak Çantaları genellikle business işler için kullanılan çantalardır. Dosyalamalarınızda yardımcı ve önemli olan evraklarınızın taşınmasının yanı sıra para taşıma çantası olarak ve laptop taşıma çantası olarak da kullanılabilir genel itibari ile teknelojinin gelişimi ile de ipad tablet vb. ürünlerin taşınmasında da kullanılmaktadır.

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.