Bu bölümde sizler için;

  • Toptan Çanta nasıl yaptırılır?
  • Promosyon Çanta nasıl yaptırılır?
  • Çanta yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz? 
  • Çanta Aksesuarlarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  • Çanta Kumaşı nasıl seçilir?
  • Çanta Fiyatlandırması nasıl yapılır? 
  • Numune ürünün önemi nedir? 
  • Çanta Fiyat Performans nasıl belirlenmeli? 

vb. sorularınızı cevaplıyoruz.. 

Çanta veya Promosyon Çanta yaptırırken, öncelikli olarak çanta üreticisi ile bulamanız gerekmektedir, Fason çanta üretimi yapan firma bulduktan sonra ise; model, kumaş, aksesuar ve ölçüler çok önemlidir. Ürünün herhangi bir numunesi yok ise yaptıracağınız ürünün çizim ve kalıp çıkarma aşaması yoğunluğa bağlı olarak Minimum 2 gün sürecektir. Aslında kaba hesap yapıldığında ortalama fiyat hemen hesaplanabilir fakat ürünün ölçüsüne bağlı olarak gidecek olan fire hesabı detaylı inceleme gerektiğinden dolayı yaptıracağınız adet ile de doğru orantılı olacağı için 2 gün süre verilmektedir. 


Toptan Çanta Yaptırırken Dikkat Edilmesi gereken en önemli husus ürünün kumaşını belirlenmesinin ardından aksesuarlar ve numunesinin yapılmasıdır. Aksesuarlar çantaların vazgeçilmezidir. Kumaş kalitesi çok iyi olmasa dahi ürünü asıl görsel olarak güzelleştiren yapı aksesuarlardır. Peki nedir bu aksesuarlar? Çantanın fermuar ve fermuar başlıkları ve renklerinin uyumu bir aksesuardır, Fermuar başlıkları üzerindeki herhangi bir ip bile çantanın görsel olarak değişmesini sağlamaktadır. Kolonlar ve kolon bağlantı kaliteleri çok önemlidir.

Her ne kadar ürünün görseli ön planda olsa da çantayı kullanırken kolonun ve kolon bağlantı aparatlarının kalitesiz olması kolonların kopmasına dikişlerinin atmasına yol açacaktır ve ürünü satın alan hiç bir müşteri bu denli sorun yaşamayı istemez ve devamında da müşteri kaybı sizin en son isteyeceğiniz durum olacaktır. Yine kolon gibi bir önemli konu ise çanta içerisinde kullanılan astar ve pedlerdir. Pedler çanta içerisinde ki koyulan eşyayı korumakta kullanılan yan gereçlerdir astar ise dikiş ve bağlantıları kapatıp ekstra görünürlük ve sağlamlık için yapılması gereken ince detaylardır. E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.