Toptan Promosyon Taşıma Çantası

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları, Eva ( Kabuklu ) Çanta tasarım, Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Çanta, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Taşıma Promosyon Çanta

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Taşıma Çantasını, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Taşıma Promosyon Toptan Çanta

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı çanta tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 

Isı Yalıtımlı Yemek Çantaları Genellikle Sıcak ve Soğuk Yiyecek ve içecek Ürünlerinin birbirini etkilememesi için 2 gözlü olarak yapımı gerçekleştirilir. Ayrıca Kolay Taşınabilmesi için taşıma kulpları eklenmektedir ve Motosikletli Kuryeler için Motosiklet Taşıma Çantasının hacmine göre yapılır. Ödeme Gerçekleştirilmesi gereken durumlarda kargaşa olmaması için Pos cihazı bölmesi eklenmelidir.

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.