Toptan Promosyon Mini Eşyalar ve Alet Çanta

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları, Eva ( Kabuklu ) Çanta Ön tasarım, Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Çanta, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Mini Alet & Eşya Promosyon Çanta

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Mini Eşya ve Alet Çantasını, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Alet Promosyon Toptan Çanta

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı çanta tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 

Mini Eşya ve Alet Çantası

Mini Eşya ve Alet Çantaları ister eva olsun ister impertex kumaş olsun bir çok farklı alanda üretilip kullanılan çantalardır. Genellikle Elektronik cihazların taşınması ve korunması amacı ile dış bölümü eva plastik ile yapılmakta içerisinde ise pamuklu astar ve ped kullanılmaktadır. Fiyat performans olarak ise makul fiyatları ile hayatımızın bir çok alanında mini eşyalarımızı toparlamamız amacı ile yardımcı olurlar.

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.