Toptan Promosyon Makyaj Çantası

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları, Eva ( Hard Case ) Çanta tasarım, Desenli ve İmpertex kumaş çeşitleri, Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Makyaj Çantası, Fermuar ve fermuar başlıkları çeşitliliği, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Make-Up Promosyon Çanta

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Makyaj çantalarını, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Makyaj Promosyon Toptan Çanta

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı çanta tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 


Makyaj Toptan Promosyon Çanta

Makyaj Malzemelerinin Genellikle küçük ve fazla olmasından kaynaklı olarak kullanılan çantalardır. Büyük ölçüde makyaj ürünlerinin toplanmasında yardımcı olurlar ve bundan dolayı bir çok makyaj malzemelerini örneğin ruj çantaları, oje çantaları, kalemler gibi örnekleyecek olursak bunları ayrı ayrı koyabileceğimiz ve kolay ulaşabileceğimiz yardımcı mini çantalardır. 

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.