Ham Bez Toptan Promosyon Çantası

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları, Çanta tasarım, Doğada Çabuk kaybolabilen kumaş, Cepli Çanta, Cırt ve Fermuar detayları, Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Çanta, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Ham Bez Promosyon Çanta

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Ham Bez Çantasını, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Bez Promosyon Toptan Çanta

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı çanta tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 


Toptan Ham Bez Promosyon Çantası

Ham Bez Çantalarının kumaşı doğada genelde diğer kumaş türlerine göre çabuk kaybolmaktadır. Doğaya verilen zararı minimuma indirmese de diğer pvc kumaşlara göre daha çabuk çözünebilir. Kenevir bitkisinin liflerinden yapılan kumaşlar ise doğada daha çabuk geri dönüşüm kaydetmektedir. 

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.