Toptan Promosyon Enstrüman Çantası

Firmalara özel Baskı ve Logo çalışmaları, Eva ( Hard Case ) Çanta tasarım, Softcase ve Formcase Üretim, Hoparlör Kılıfları, Fitil desen ve çeşitleri Fitilli Çanta, Teslimat süresi önemi, Kişiye Özel, Firmaya uygun tasarım, Adet bazlı Fiyat Çalışması.

Enstrüman Promosyon Çanta

Daha Detaylı Bilgi için İletişim Kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, istediğiniz Enstrüman çantalarını, ürün görseli, numune veya ölçü kumaş bilgileri ile fiyat alabilirsiniz..

Enstrüman Promosyon Toptan Çanta

İsterseniz sizlerin istekleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile farklı çanta tasarımları oluşturup;Kumaş kalitesi, Renk çeşitlendirmeleri, Ölçü ve Boyut Çeşitlendirmeleri, ve de fiyat performans çantaları olarak tasarım gerçekleştirebiliriz. 


Enstrüman Soft Case, Hard Case, Form Case Toptan Promosyon Çanta ve Kılıf

Enstrüman çantaları genellikle Hard, Soft ve Form Case olarak ayrılmaktadır. Hard Case dediğimiz çantalar genellikle elektronik büyük malzemeler taşınırken kullanılmakta olup kırılmalarını ve zarar görmelerini engellemek amacıyla kullanılır. Enstrüman çantaları ise soft ve form case olarak adlandırılmaktadır. Soft biraz daha sert yapılı malzemeden oluşsa da iç astar bölümü pamuklu ve enstrümanı koruma amaçlı ped ile yapılmaktadır. Form case ise kullanımı biraz daha basit kolay katlanabilir ve saklanabilir çanta ve kılıflardır.

Kullanılan Ürün Görselleri tamamıyla Lucky Bag Firmasına Özel Tasarımlar olup, Ticari amaç için kullanılan görseller hakkında yasal işlem yürütülecektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.